TEDDY EDDIE

Klinika Obcego Języka serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia z języka angielskiego z Teddy Eddie psotnym misiem, który zachęca dzieci do mówienia po angielsku używając pełnych zdań i zwrotów. Teddy Eddie to przezabawny miś, z którym nauka to fantastyczna przygoda i zajęcia są pełne humoru. Z misiem Teddy Twoje dziecko pokocha język angielski.

Teddy Eddie angielski dla dzieci Klinika Obcego Języka Libiąż
Klinika Obcego Języka zajęcia angielskiego dla dzieci Libiąż
Oficjalna strona metody: www.edubears.pl

Na czym polega kurs Teddy Eddie?

b10

Realizacja każdej z Ksiąg Teddy Eddie przewidziana została na 60 spotkań po 35 lub 45 minut.

Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu. Wyjątkiem jest tutaj poziom Teddy Eddie MINI przewidziany dla dzieci 2-letnich. Lektorzy prowadzący zajęcia uczestniczą w serii szkoleń dotyczących metodyki nauczania języka obcego, specyfiki pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz pracy z metodą. Lekcje są regularnie hospitowane i omawiane z opiekunem metody, przeszkolonym przez licencjodawcę.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na:

* lekcje otwarte

* maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z dzieckiem w domu

* regularne, ustne informacje dla rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych dzieci, udzielane po zajęciach

* pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr)

BOGATY zestaw ucznia

Zestaw Teddy Eddie

W skład zestawu wchodzą:
– teczka
– podręcznik z ćwiczeniami
– poradnik dla rodziców
– Secret Booklet – mini-książeczka z obrazkami lub
– Secret Stickers
– zestaw naklejek
– CD
– kod dostępu do platformy edukacyjnej – PLACU ZABAW
– multiROM deDOMO

Poziomy Teddy Eddie

Poziomy Teddy Eddie - język angielski dla dzieci Libiąż
Teddy Eddie School - angielski dla dzieci Libiąż
Teddy Eddie Standard - angielski dla dzieci Libiąż
Teddy Eddie ABC - angielski dla dzieci Libiąż
Teddy Eddie Play - angielski dla dzieci Libiąż

Teddy Eddie w domu

Dzieci uzyskują lepsze rezultaty, jeżeli mają kontakt z językiem również w domu. W skład zestawu ucznia wchodzą płyty z nagraniami,  z których dziecko powinno regularnie korzystać w domu. Wystarczy, że rodzic naciśnie guzik PLAY i powtórki językowe gotowe! Efekty daje nawet samo bierne słuchanie płyty kilka razy w tygodniu. Dziecko w tym czasie może bawić się lub zajmować innymi czynnościami (na przykład rysować).

Komponenty Programu dają wiele innych możliwości zabaw edukacyjnych w domu. W ‘Poradniku dla rodziców’ znajdują się wszystkie teksty z kursu (opowiadania, piosenki, wierszyki) oraz słownictwo z każdego rozdziału wraz z polskim tłumaczeniem. Jeżeli rodzic ma ochotę, może skorzystać z naszych pomysłów na użycie podręcznika, płyt oraz mini-zestawu z obrazkami do zabaw z dzieckiem. Wiemy z doświadczenia, że każdy przejaw zaangażowania rodzica w naukę dziecka ma ogromny pozytywny wpływ na wyniki nauczania. Lektorzy oraz Opiekunowie Programu chętnie pomogą w tym procesie, udzielą wsparcia i odpowiednich sugestii.

Dodatkowo zestaw kursanta Teddy Eddie został wyposażony w materiały metody deDOMO stworzonej przez dra Grzegorza Śpiewaka. Jest to metoda proponująca wykorzystanie domowych sytuacji do naturalnego wprowadzania zwrotów i zdań w języku obcym. W zestawie znajduje się płyta z e-bookami PRZEWODNIKA METODYCZNEGO i PRZEWODNIKA JĘZYKOWEGO metody oraz zestaw nagrań. Więcej o metodzie na: www.dedomo.pl

Zaczerpnięto z  oficjalnych  materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na oficjalnej stronie metody www.edubears.pl

Facebook