Dlaczego TO DZIAŁA?

Stworzony przez mamy

Metoda Teddy Eddie powstała w 2009 roku.

W jej tworzeniu brał udział zespół złożony zarówno z metodyków, jak i właścicielek szkół językowych, które są jednocześnie… mamami.

To ich dzieci były pierwszymi i najbardziej surowymi recenzentami metody.

Więcej przyswajanych słów

Po dopracowaniu wewnętrznym i przebadaniu skuteczności (pięć razy więcej przyswajanych słów, w porównaniu do standardowych podręczników), Teddy Eddie ruszył na podbój świata – zajęcia tą metodą są prowadzone obecnie w ponad stu punktach w Polsce.

Nasza szkoła językowa została jako pierwsza w Libiążu, Chrzanowie, Chełmku i okolicach akredytowanym centrum metody Teddy Eddie.

5000

to zasób słów jakim posługuje się dorosły Amerykanin

b10

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

Teddy Eddie to metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych.

Obserwacje naszych metodyków pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.

Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

Angielski dla dzieci Teddy Eddie
Teddy Eddie zajęcia angielskiego dla dzieci Libiąż

ANGIELSKI DLA DZIECI W WIEKU: 2-7 LAT

TEDDY EDDIE to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Uczymy mówić pełnymi zdaniami, a nie tylko pojedynczych słówek!

 

PRZYJAZNY MIŚ

Angielski dla dzieci Teddy Eddie Klinika Obcego Języka Libiąż

Motywem przewodnim kursów opartych na metodzie jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

Program Teddy Eddie powstał w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia, a tak wiele kolorowania.

U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

 

Zaczerpnięto z  oficjalnych  materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na oficjalnej stronie metody www.edubears.pl

Facebook